חברה למיחזור בקבוקים בצפון

קונים בקבוקים במזומן!
הגעה אלינו
תחנת איסוף בקבוקים חיפה
יגיע כפיים 7
מפרץ חיפה

חברה למיחזור בקבוקים בצפון

מחפשים חברה למיחזור בקבוקים בצפון? הנקודה הירוקה הינה חברה למיחזור בקבוקים בצפון למעלה מעשרים שנים. הנקודה הירוקה אוספים וממיינים מכלים ברי פקדון, פלסטיק, זכוכית ופח.

הנקודה הירוקה הינה ארגון מחזור אשר חרט על דגלו את ערכי השמירה על הטבע באמצעות תהליכי מחזור. תהליך המחזור מיושם באמצעות שיטות עיבוד מתקדמות אשר באמצעותן מתאפשר מחזורה של פסולת פלסטיק והפיכתה לחומרי גלם לתעשיות שונות. באמצעות החזרת הפסולת כחומר גלם למעגל הייצור, אנו שומרים על איכות החיים ועל סביבה נקייה לעתיד טוב יותר..

אנו בנקודה הירוקה קונים מכלי משקה ברי פיקדון במזומן! מכל כמות וכל סוג – מכלי פלסטיק גדולים, מכלים קנים, פחיות וזכוכיות. תהליך זה שומר על הטבע והופך פסולת של מכלים ברי פיקדון לכסף מזומן

שירות נוסף שאנו מציעים הוא איסוף מכלי משקה ברי פיקדון מבית הלקוח שירות האיסוף מתבצע באיזור חיפה והקריות, אנו סופרים את מכלי המשקה בבית הלקוח ומשלמים עבורם כסף מזומן – מעל כמות של 1000.

הנקודה הירוקה מאמינה בכלכלה מעגלית בה פסולת בלתי מתכלה עוברת תהליך עיבוד, המכשיר אותה לשימוש חוזר בתעשיות השונות. אנו גאים בכך שפעילות זו משפרת ותומכת בכלכלה המקומית שלנו ומייעלת ייצור כחול לבן.

בואו לקחת חלק בשמירה על הסביבה ובכך תשמרו על הסביבה וגם תרוויחו כסף מזומן

מרכז מיחזור בקבוקים בחיפה

תחנת האיסוף משלמת כסף מזומן בעבור מכלים ברי פיקדון. גם שומרים על ארץ ישראל נקייה וגם מרוויחים כסף. אתם מוזמנים לבקר ולהזדכות על כל מכל בר פיקדון. מרכז האיסוף ממוקם במפרץ חיפה ומשתרע על פני כ- 10,000 מ"ר. אנו מבצעים מחזור בקבוקי פלסטיק, מחזור בקבוקי זכוכית, מחזור פחיות ועכשיו גם מיחזור בקבוקים גדולים.

נקודות איסוף מכלים ברי פיקדון

אנו פורסים מערך של נקודות איסוף למכלים ברי פיקדון, בנקודות רבות בצפון הארץ, לנוחיות הציבור. המיקומים, הימים ושעות האיסוף ימסרו לציבור בקרוב. הנקודה הירוקה פועלת למען הציבור בשמירה על עולם נקי יותר. יעילות ושירות למען הקהילה מובילים אותנו למצוינות לאורך שנים.

נקודה ירוקה למען הקהילה

הנקודה הירוקה מבצעת מיזמים משותפים עם מוסדות חינוך ותנועות נוער למען הגברת המודעות לחשיבות המיחזור בקרב הדורות הבאים. מודעות מגיל צעיר, להתנהלות נכונה עם מכלים ברי פיקדון, יעזרו לכולנו לשמור על עולם טוב יותר לכולם. פעילויות חברתיות עם גני ילדים ובתי ספר עוזרות בגיוס תקציבים למען הקהילה, החינוך ואיכות החיים.

מרכז מיחזור בקבוקים

למידע נוסף לגבי חברה למיחזור בקבוקים בצפון צרו קשר עם הנקודה הירוקה.
הנקודה הירוקה - חברה למיחזור בקבוקים בצפון למען סביבה יותר טובה לכולם.

קונים בקבוקים במזומן!

מיחזור בקבוקים בצפון

הנקודה הירוקה קיימת ופועלת בשוק המיחזור. בעשרים השנים האחרונות אנו אוספים וממיינים מכלים ברי פיקדון,

איסוף בקבוקים מבוצע בתיאום בין הנקודה הירוקה והלקוח תוך עמידה בדרישות נהלי אגפי הרשות ועמידה בדרישות הציבור.

תחנה למיחזור בקבוקים

נקודה ירוקה למען הקהילה

מרכז מיחזור בקבוקים

גם מיצווה גם מזומן בכיס!

אגף התחזוקה של הנקודה הירוקה משרת את האזרחים וביחד אנו שומרים על סביבה נקייה יותר.

הנקודה הירוקה מבצעת עבודות מיחזור שונות למען סביבה טובה יותר ולמען רווחת הכלל

© בניית אתר אינטרנט ושיווק דיגיטלי ע"י ג.ל.ד. אתרים ושיווק

חברה למיחזור בקבוקים בצפון